Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Смизі

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного методу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів вдома. Рішення є! Сьогодні найбільш оптимальним способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та тисячами власників принтерів в багатьох країнах. Детальнішу схему роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Смизі

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Смизі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Смизі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Смизі

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Смизі

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнило для плотерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Смизі

Фотопапір буває всіляких типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, 10х15, А3, 13х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Смизі

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: електронні чіпи, капсули, шлейфи, носики-переходники, гумові ущільнювачи, крепления, резервуари для чорнил, картриджі, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Смизі так само як і іншу продукцію: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.