Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Сосновому

На сьогодні дуже актуальним моментом є організація економного способу роздрукування фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є вибір! На даний момент найкращим варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та безліччю власників принтерів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Сосновому

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Сосновому

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Сосновому

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Сосновому

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Сосновому

У SNP4.COM є різноманітні типи чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, чорнила для сублімаційного друку, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Сосновому

Фотопапір буває всіляких видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А4, 13х15, А3, 10х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Сосновому

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, картриджі, крепления, чорнильні резервуары, повітряні фільтри, шлейфи, електронні чіпи, капсули, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Сосновому так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.