Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Томашгороді

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного методу друку фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та безліччю користувачів в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Томашгороді

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Томашгороді

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Томашгороді

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Томашгороді

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Томашгороді

У нашому інтернет-магазині є різні типи чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Томашгороді

Папір для фотодруку буває різних видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів 10х15, А4, 13х15, А3. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Томашгороді

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: чорнильні резервуары, носики-переходники, шлейфи, крепления, капсули, повітряні фільтри, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, картриджі.

Купити СНПЧ в Томашгороді так само як і інші товари: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.