Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Володимирці

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного способу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є вибір! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та тисячами власників принтерів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Володимирці

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Також ми даємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Володимирці

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Володимирці

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Володимирці

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках більш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Володимирці

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, чорнило для плотерів, сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Володимирці

Фотопапір буває всіляких видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А4, А3, 10х15, 13х15. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Володимирці

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: електронні чіпи, шлейфи, носики-переходники, резервуари для чорнил, картриджі, крепления, капсули, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Володимирці так само як і інші товари: фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.