Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Борщеві

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного способу друку документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Рішення є! На даний момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Борщеві

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Борщеві

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Борщеві

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Борщеві

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Борщеві

У SNP4.COM є різноманітні типи чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є сублімаційні чорнила, плоттерні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Борщеві

Фотопапір буває всіляких типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 10х15, А4, 13х15, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Борщеві

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: крепления, резервуари для чорнил, носики-переходники, гумові ущільнювачи, капсули, електронні чіпи, повітряні фільтри, шлейфи, картриджі.

Купити СНПЧ в Борщеві так само як і іншу продукцію: чорнила, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.