Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Бучачі

Сьогодні надзвичайно актуальним моментом є формування економного методу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На сьогодні найкращим способом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та безліччю власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Бучачі

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Бучачі

Після отримання посилки у своєму місті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій по установці і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Бучачі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Бучачі

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Бучачі

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Бучачі

Фотопапір буває всіляких типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А4, 13х15, 10х15, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Бучачі

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: капсули, повітряні фільтри, електронні чіпи, носики-переходники, резервуари для чорнил, шлейфи, картриджі, гумові ущільнювачи, крепления.

Купити СНПЧ в Бучачі так само як і інші товари: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.