Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Гусятині

Сьогодні надзвичайно насущним моментом є формування економного методу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Рішення є! На сьогоднішній момент найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та тисячами користувачів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Гусятині

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Гусятині

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Гусятині

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Гусятині

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках найбільш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Гусятині

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Гусятині

Папір для фотодруку буває різних типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів 13х15, 10х15, А3, А4. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Гусятині

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: крепления, картриджі, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, повітряні фільтри, резервуари для чорнил, носики-переходники, капсули, шлейфи.

Купити СНПЧ в Гусятині так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.