Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Хоросткові

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є формування економного методу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На сьогоднішній момент найкращим способом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальну схему роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Хоросткові

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Хоросткові

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Хоросткові

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Хоросткові

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Хоросткові

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Хоросткові

Фотопапір буває всіляких видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, 13х15, А3, 10х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Хоросткові

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: шлейфи, капсули, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, носики-переходники, крепления, повітряні фільтри, картриджі, резервуари для чорнил.

Купити СНПЧ в Хоросткові так само як і інші товари: запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.