Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Кременці

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч користувачів в багатьох країнах. Детальну схему функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Кременці

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Кременці

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Кременці

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Кременці

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Кременці

У нашому інтернет-магазині є різні типи чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є сублімаційні чорнила, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Кременці

Фотопапір буває всіляких видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 10х15, А3, 13х15, А4. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Кременці

Для сервісних і ремонтних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: шлейфи, електронні чіпи, капсули, гумові ущільнювачи, картриджі, повітряні фільтри, носики-переходники, крепления, чорнильні резервуары.

Купити СНПЧ в Кременці так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, чорнила, фотопапір, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.