Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Ланівцях

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного методу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! Сьогодні найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений роками та тисячами власників принтерів у всьому світі. Детальну схему функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Ланівцях

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Ланівцях

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Ланівцях

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Ланівцях

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Ланівцях

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнила для сублімаційного друку, чорнило для плотерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Ланівцях

Папір для фотодруку буває всіляких видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А4, 10х15, А3, 13х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Ланівцях

Для сервісних і ремонтних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: шлейфи, повітряні фільтри, капсули, резервуари для чорнил, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, картриджі, крепления, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Ланівцях так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.