Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Підгайцях

Сьогодні надзвичайно насущним моментом є організація економного способу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є вибір! На даний момент найкращим варіантом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та тисячами власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну схему функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Підгайцях

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Підгайцях

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Підгайцях

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий метод економії грошей. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Підгайцях

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Підгайцях

У SNP4.COM є різноманітні типи чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, чорнило для плотерів. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Підгайцях

Папір для фотодруку буває всіляких типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів 13х15, А4, 10х15, А3. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Підгайцях

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, капсули, електронні чіпи, шлейфи, чорнильні резервуары, крепления, носики-переходники, повітряні фільтри, картриджі.

Купити СНПЧ в Підгайцях так само як і інші товари: запчастини до СНПЧ, фотопапір, перезаправні картриджі, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.