Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Шумську

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найкращим варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Шумську

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Шумську

Після отримання посилки у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Шумську

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Шумську

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Шумську

У нашому інтернет-магазині є різні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є плоттерні чорнила, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Шумську

Папір для фотодруку буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів 10х15, 13х15, А4, А3. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Шумську

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: повітряні фільтри, електронні чіпи, картриджі, капсули, чорнильні резервуары, шлейфи, крепления, носики-переходники, гумові ущільнювачи.

Купити СНПЧ в Шумську так само як і іншу продукцію: фотопапір, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.