Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Теребовлі

На сьогодні дуже актуальним моментом є організація економного способу роздрукування зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! На даний момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований роками та тисячами користувачів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Теребовлі

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Теребовлі

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Теребовлі

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Теребовлі

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Теребовлі

У SNP4.COM є різні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, сублімаційні чорнила, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Теребовлі

Фотопапір буває різних видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А4, 10х15, 13х15, А3. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Теребовлі

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: повітряні фільтри, шлейфи, чорнильні резервуары, картриджі, електронні чіпи, капсули, гумові ущільнювачи, носики-переходники, крепления.

Купити СНПЧ в Теребовлі так само як і інші товари: чорнила, фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.