Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Тернополі

На даний момент дуже насущним моментом є формування економного способу роздрукування документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Рішення є! На даний момент найкращим способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та безліччю власників принтерів у всьому світі. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Тернополі

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Тернополі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Тернополі

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Тернополі

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Тернополі

У нашому інтернет-магазині є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, сублімаційні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Тернополі

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, А4, А3, 10х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Тернополі

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: шлейфи, картриджі, електронні чіпи, капсули, носики-переходники, повітряні фільтри, чорнильні резервуары, гумові ущільнювачи, крепления.

Купити СНПЧ в Тернополі так само як і інші товари: фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.