Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Вишнівець

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного методу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ у Вишнівцю

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми даємо консультації по монтажу та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ у Вишнівцю

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ у Вишнівцю

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі у Вишнівцю

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила у Вишнівцю

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір у Вишнівцю

Фотопапір буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, 10х15, А4, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів у Вишнівцю

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, носики-переходники, капсули, шлейфи, картриджі, крепления, резервуари для чорнил, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Вишнівцю так само як і інші товари: фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.