Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Заліщиках

На даний момент дуже актуальним моментом є організація економного методу роздрукування фотографій, зображень, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений роками та десятками тисяч власників принтерів у всьому світі. Детальну схему функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Заліщиках

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Заліщиках

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Заліщиках

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Заліщиках

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Заліщиках

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Заліщиках

Папір для фотодруку буває всіляких видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 10х15, А4, А3, 13х15. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Заліщиках

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: картриджі, крепления, шлейфи, капсули, носики-переходники, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, резервуари для чорнил, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Заліщиках так само як і іншу продукцію: чорнила, запчастини до СНПЧ, фотопапір, перезаправні картриджі можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.