Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Збаражі

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є формування економного методу друку документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є вибір! На сьогоднішній момент найкращим варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та безліччю користувачів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Збаражі

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Збаражі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Збаражі

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Збаражі

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Збаражі

У SNP4.COM є різноманітні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Збаражі

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів 13х15, 10х15, А4, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Збаражі

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: носики-переходники, електронні чіпи, шлейфи, картриджі, резервуари для чорнил, повітряні фільтри, крепления, гумові ущільнювачи, капсули.

Купити СНПЧ в Збаражі так само як і іншу продукцію: чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.