Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Зборові

Сьогодні дуже насущним моментом є формування економного методу друку документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч власників принтерів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Зборові

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Зборові

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Зборові

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Зборові

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Зборові

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Зборові

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів 10х15, А4, 13х15, А3. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Зборові

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: картриджі, крепления, носики-переходники, чорнильні резервуары, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри, капсули, шлейфи, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Зборові так само як і інші товари: фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.