Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Берегометі

На сьогодні надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Рішення є! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб перевірений багатьма роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Берегометі

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Берегометі

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Берегометі

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Берегометі

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перекидання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Берегометі

У SNP4.COM є різні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Берегометі

Папір для фотодруку буває різних видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів 10х15, А3, 13х15, А4. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Берегометі

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, електронні чіпи, шлейфи, носики-переходники, крепления, резервуари для чорнил, капсули, повітряні фільтри, картриджі.

Купити СНПЧ в Берегометі так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, фотопапір, перезаправні картриджі, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.