Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Герці

На сьогодні надзвичайно актуальним моментом є формування економного методу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Рішення є! Сьогодні найкращим варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та тисячами власників принтерів у всьому світі. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Герці

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми даємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Герці

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Герці

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Герці

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Герці

У SNP4.COM є різні типи чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є чорнила для сублімаційного друку, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми дамо Вам рекомендації щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Герці

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна купити фотопапір форматів 10х15, А4, А3, 13х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Герці

Для сервісних і ремонтних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, картриджі, повітряні фільтри, електронні чіпи, крепления, резервуари для чорнил, носики-переходники, шлейфи, капсули.

Купити СНПЧ в Герці так само як і іншу продукцію: чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.