Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Новоселиці

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного методу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Рішення є! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним способом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та десятками тисяч користувачів в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Новоселиці

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Новоселиці

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Новоселиці

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Новоселиці

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях більш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Новоселиці

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, плоттерні чорнила, сублімаційні чорнила. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Новоселиці

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів 13х15, 10х15, А3, А4. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Новоселиці

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, резервуари для чорнил, повітряні фільтри, капсули, картриджі, крепления, електронні чіпи, шлейфи, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Новоселиці так само як і інші товари: чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.