Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Ярмолинцях

Сьогодні дуже насущним моментом є формування економного способу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є вибір! Сьогодні найбільш оптимальним способом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та тисячами власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Ярмолинцях

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по установці та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Ярмолинцях

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Ярмолинцях

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Ярмолинцях

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Ярмолинцях

У SNP4.COM є різні типи чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Ярмолинцях

Фотопапір буває всіляких видів, форматів і щільності. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів А4, 10х15, А3, 13х15. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або тип папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Ярмолинцях

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо промивні рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: шлейфи, крепления, резервуари для чорнил, повітряні фільтри, картриджі, електронні чіпи, носики-переходники, гумові ущільнювачи, капсули.

Купити СНПЧ в Ярмолинцях так само як і іншу продукцію: чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.