Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Старій Синяві

На сьогодні надзвичайно насущним моментом є організація економного способу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Є відмінний варіант! Сьогодні найкращим варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та безліччю власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальнішу схему функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна придбати усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Старій Синяві

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Старій Синяві

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Старій Синяві

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Старій Синяві

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Старій Синяві

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, сублімаційні чорнила, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Старій Синяві

Папір для фотодруку буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, А3, А4, 10х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Старій Синяві

Для сервісних і ремонтних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, носики-переходники, чорнильні резервуары, картриджі, капсули, шлейфи, повітряні фільтри, електронні чіпи, крепления.

Купити СНПЧ в Старій Синяві так само як і інші товари: перезаправні картриджі, фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.