Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Волочиську

На даний момент дуже актуальним моментом є організація економного способу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На сьогодні найбільш оптимальним варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальну схему функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Волочиську

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми надаємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Волочиську

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Волочиську

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Волочиську

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перевертання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш раціональним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Волочиську

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, сублімаційні чорнила, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Волочиську

Фотопапір буває всіляких типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів 13х15, А3, А4, 10х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий, матовий. Є двосторонні, односторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Волочиську

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: крепления, резервуари для чорнил, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри, капсули, електронні чіпи, носики-переходники, картриджі, шлейфи.

Купити СНПЧ в Волочиську так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, фотопапір, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.