Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Добротворі

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного способу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівниками офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним способом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та тисячами власників принтерів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Також на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Добротворі

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Добротворі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії користувачів, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Добротворі

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Добротворі

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Добротворі

У нашому інтернет-магазині є різні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Добротворі

Фотопапір буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, А3, 10х15, 13х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Добротворі

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати чистячі рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: шлейфи, електронні чіпи, крепления, картриджі, носики-переходники, чорнильні резервуары, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри, капсули.

Купити СНПЧ в Добротворі так само як і іншу продукцію: запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.