Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Яворові

На даний момент дуже актуальним моментом є організація економного методу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівниками підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами друкувальних пристроїв вдома. Є вибір! Сьогодні найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований роками та десятками тисяч власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну схему роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Яворові

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Також ми даємо консультації по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Яворові

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання інструкцій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Яворові

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий метод заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Яворові

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перевертання банок СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших ситуаціях найбільш раціональним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Яворові

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Яворові

Папір для фотодруку буває всіляких типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів 13х15, 10х15, А3, А4. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Яворові

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: шлейфи, капсули, носики-переходники, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, чорнильні резервуары, крепления, картриджі, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Яворові так само як і інші товари: перезаправні картриджі, чорнила, фотопапір, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.