Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Пустомитах

Сьогодні надзвичайно актуальним моментом є організація економного методу друку документів, зображень, фотографій и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів вдома. Є вибір! На даний момент найбільш оптимальним способом впровадження економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та безліччю користувачів в багатьох країнах. Детальнішу схему роботи СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Пустомитах

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Вам надається гарантія на сам пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по монтажу та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Пустомитах

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Пустомитах

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна описати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, підливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Пустомитах

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і комфортним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Пустомитах

У нашому інтернет-магазині є різноманітні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, сублімаційні чорнила, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Пустомитах

Папір для фотодруку буває всіляких типів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів А4, 10х15, 13х15, А3. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Пустомитах

Для ремонтних і сервісних робіт ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: носики-переходники, крепления, повітряні фільтри, картриджі, капсули, гумові ущільнювачи, електронні чіпи, чорнильні резервуары, шлейфи.

Купити СНПЧ в Пустомитах так само як і іншу продукцію: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Доставка здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з кур'єрських служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.