Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Раві-Руській

На сьогодні дуже актуальним моментом є організація економного методу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На даний момент найбільш оптимальним способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та тисячами користувачів в багатьох країнах. Детальнішу схему роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Раві-Руській

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Раві-Руській

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Раві-Руській

Система безперебійної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Раві-Руській

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву шлейфу подачі чорнила. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Раві-Руській

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми підкажемо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Раві-Руській

Фотопапір буває різних типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 10х15, 13х15, А3, А4. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Раві-Руській

Для сервісних і ремонтних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: крепления, резервуари для чорнил, повітряні фільтри, картриджі, електронні чіпи, капсули, гумові ущільнювачи, носики-переходники, шлейфи.

Купити СНПЧ в Раві-Руській так само як і інші товари: перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Транспортування виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.