Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Турці

На даний момент надзвичайно актуальним моментом є організація економного способу друку документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Є відмінний варіант! На сьогодні найкращим варіантом реалізації економного варіанту друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований роками та безліччю власників друкуючих пристроїв в багатьох країнах. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Турці

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Ви отримуєте гарантію на друкувальний пристрій та СНПЧ. Крім цього, ми даємо консультації по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Турці

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы радимо Вам зв'язатися з нами для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Турці

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі моделі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Турці

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Турці

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, чорнила для сублімаційного друку, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Турці

Папір для фотодруку буває різних типів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А3, 13х15, А4, 10х15. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Турці

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо промивні рідини для сублімаційних, водорозчинних, пігментних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і зламалися якісь компоненти - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: крепления, носики-переходники, електронні чіпи, картриджі, гумові ущільнювачи, повітряні фільтри, капсули, шлейфи, чорнильні резервуары.

Купити СНПЧ в Турці так само як і іншу продукцію: чорнила, запчастини до СНПЧ, перезаправні картриджі, фотопапір можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.