Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Костополі

На даний момент дуже насущним моментом є організація економного способу друку фотографій, документів, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів вдома. Рішення є! На даний момент найкращим способом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та тисячами власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Також в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Костополі

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент придбання комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми даємо консультації по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Костополі

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і налаштуванні МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Костополі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії грошей. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Костополі

ПЗК або перезаправні картриджі можна назвати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків дозаправляються картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш розумним і комфортним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Костополі

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних цілей, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - зателефонуйте за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо купівлі оптимальних чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Костополі

Папір для фотодруку буває всіляких видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна придбати фотопапір форматів А4, А3, 10х15, 13х15. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Костополі

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для пігментних, сублімаційних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і зламалися якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: носики-переходники, капсули, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, картриджі, резервуари для чорнил, крепления, шлейфи, електронні чіпи.

Купити СНПЧ в Костополі так само як і інші товари: чорнила, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Перевезення виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.