Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Мізочі

На сьогоднішній момент надзвичайно насущним моментом є організація економного способу роздрукування документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Ця завдання стоїть як перед директорами офісів і підприємств, так і перед звичайними користувачами принтерів вдома. Рішення є! На сьогоднішній момент найкращим варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Мізочі

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та підготовці принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Мізочі

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій по установці і підготовці МФУ до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Мізочі

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в термін від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є керівництва з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Мізочі

ПЗК або перезаправні картриджі можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання дозаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Мізочі

У нашому інтернет-магазині є різні типи чорнил майже для всіх струменевих принтерів. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, сублімаційні чорнила. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Мізочі

Папір для фотодруку буває всіляких типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів А3, 13х15, 10х15, А4. Є папір матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями, глянцевий. Є односторонні, двосторонні, самоклеючі варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Мізочі

Для сервісних і ремонтних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для водорозчинних, сублімаційних, пігментних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: носики-переходники, крепления, гумові ущільнювачи, чорнильні резервуары, повітряні фільтри, картриджі, шлейфи, електронні чіпи, капсули.

Купити СНПЧ в Мізочі так само як і інші товари: перезаправні картриджі, фотопапір, чорнила, запчастини до СНПЧ можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення здійснюється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з кур'єрських служб територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.