Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Оженині

На сьогоднішній момент дуже насущним моментом є організація економного способу друку зображень, фотографій, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Рішення є! На сьогоднішній момент найкращим способом реалізації економного друку є друк на струменевих принтерах за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений багатьма роками та безліччю власників друкуючих пристроїв у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, на SNP4.COM можна придбати будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Оженині

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. В момент покупки комплекту Вам надається гарантія на друкувальний пристрій та СНПЧ. Також ми надаємо підтримку по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Оженині

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы радимо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і підготовці багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Оженині

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати наступним чином: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. Практично на всі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Оженині

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в таких ситуаціях: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і є ризик перекидання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Оженині

У SNP4.COM є різні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є сублімаційні чорнила, плоттерні чорнила, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил для Вашого принтера - зателефонуйте нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Оженині

Папір для фотодруку буває різних типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна купити фотопапір форматів 10х15, А4, А3, 13х15. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Оженині

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати промивні рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому інтернет-магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: носики-переходники, капсули, чорнильні резервуары, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, крепления, картриджі, шлейфи, повітряні фільтри.

Купити СНПЧ в Оженині так само як і інші товари: фотопапір, запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.