Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Копичинцях

На даний момент дуже насущним моментом є формування економного способу друку документів, фотографій, зображень и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На даний момент найкращим варіантом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це спосіб протестований багатьма роками та безліччю власників принтерів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна прочитати на сторінках нашого сайту. Крім того, в нашому інтернет-магазині можна придбати усі витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Копичинцях

Придбання комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Вам надається гарантія на сам принтер та СНПЧ. Також ми надаємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Копичинцях

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій з монтажу і підготовці МФУ до роботи. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка операція, з якою впораються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Копичинцях

Система безперебійної подачі чорнил - це чудовий спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає заправну ємність в термін від напів-року до року. На всі СНПЧ є керівництва з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Копичинцях

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних випадках: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Копичинцях

У SNP4.COM є різні види чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є сублімаційні чорнила, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, плоттерні чорнила, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з вибором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам поради щодо підбору підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Копичинцях

Фотопапір буває різних типів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна придбати фотопапір форматів А4, А3, 13х15, 10х15. Є папір глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий. Є односторонні, самоклеючі, двосторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка величина щільності або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - запитайте у нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Копичинцях

Для сервісних і ремонтних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб провести скидання лічильника ”памперса" принтера, можна купити в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам будь-які запчастини для СНПЧ: крепления, електронні чіпи, гумові ущільнювачи, капсули, картриджі, повітряні фільтри, шлейфи, резервуари для чорнил, носики-переходники.

Купити СНПЧ в Копичинцях так само як і інші товари: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна зробивши замовлення на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування здійснюється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних служб зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.