Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Монастириській

На сьогоднішній момент надзвичайно насущним моментом є організація економного методу друку зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів в домашніх умовах. Є відмінний варіант! На даний момент найкращим способом впровадження економного варіанту друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперебійної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та десятками тисяч користувачів у всьому світі. Детальнішу інформацію про принцип роботи СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Монастириській

Придбання набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. При покупці комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми даємо підтримку по монтажу та налаштуванні принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Монастириській

Після того, як Ви отримаєте посилку у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні МФУ до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це нетрудомістка процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Монастириській

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний спосіб економії коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, заправки СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. Практично на всі моделі СНПЧ є інструкції з монтажу як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно попередній досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Монастириській

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. У більшості випадків перезаправні картриджі схожі на оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в наступних ситуаціях: коли робоча поверхня столу дуже обмежена і СНПЧ не вміщується або коли в будинку живуть маленькі діти і є ризик перекидання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях більш розумним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Монастириській

У SNP4.COM є різноманітні типи чорнил практично для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, чорнило для плотерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнила для сублімаційного друку. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з вибором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Монастириській

Фотопапір буває всіляких видів, щільності і форматів. У нашому інтернет-магазині можна знайти фотопапір форматів А4, 10х15, А3, 13х15. Є папір глянцевий, матовий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є двосторонні, самоклеючі, односторонні види фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви сумніваєтеся в те, яка щільність або вид папери підійде до Вашого МФУ або принтера - зверніться до нас і ми Вам допоможемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Монастириській

Для ремонтних і сервісних операцій ми пропонуємо чистячі рідини для водорозчинних, пігментних, сублімаційних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника всмоктуючою прокладки. Якщо Ви використовуєте СНПЧ тривалий час і вийшли з ладу якісь комплектуючі - ми пропонуємо Вам всілякі запчастини для СНПЧ: картриджі, чорнильні резервуары, електронні чіпи, носики-переходники, шлейфи, крепления, повітряні фільтри, гумові ущільнювачи, капсули.

Купити СНПЧ в Монастириській так само як і інші товари: запчастини до СНПЧ, чорнила, перезаправні картриджі, фотопапір можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Транспортування виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних компаній зручних Вам за місцем розташування.

 
Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.