Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Почаєві

На даний момент надзвичайно насущним моментом є організація економного способу роздрукування зображень, документів, фотографій и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед керівництвом офісів і підприємств, так і перед самими звичайними користувачами друкувальних пристроїв в домашніх умовах. Є вибір! На сьогодні найбільш оптимальним способом впровадження економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СБПЧ).

СНПЧ - це метод протестований багатьма роками та безліччю власників принтерів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип функціонування СНПЧ можна знайти на сторінках нашого сайту. Також в нашому інтернет-магазині можна знайти будь-які витратні матеріали для струменевого друку:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Почаєві

Купівля комплекту Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам принтер та СНПЧ. Крім цього, ми даємо консультації по установці та налаштуванні принтера до роботі.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Почаєві

Після отримання посилки у своєму населеному пункті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання інструкцій з монтажу і налаштуванні багатофункціонального пристрою до друку. Установка СНПЧ на МФУ - це проста операція, з якою впораються будь-які категорії користувачів, включаючи жінок і дітей.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Почаєві

Система безперервної подачі чорнил - це чудовий спосіб заощадження грошей. Роботу СНПЧ можна описати так: купити СНПЧ - встановити на принтер - користуватися, доливаючи чорнила по необхідності. Одним користувачам, хто друкує часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Більшість користувачів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у форматі відео. Встановити СНПЧ під силу будь-якому користувачеві - для цього не потрібен досвід або спеціальна підготовка.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Почаєві

Перезаправні картриджі або ПЗК можна назвати так: це - “економ-СНПЧ". Найчастіше перезаправні картриджі виглядають так само як і оригінальні. Використання перезаправних картриджів виправдано в таких випадках: коли робочий простір дуже обмежено і резервуар СНПЧ не вміщується або коли в будинку проживають маленькі діти і існує ризик перевертання резервуарів СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших ситуаціях найбільш оптимальним і зручним варіантом економного друку є використання системи безперервної подачі чорнил.

Чернила

Купити чорнила в Почаєві

У SNP4.COM є різні види чорнил майже для всіх принтерів з технологією струменевого друку. Є пігментні (незмивні) чорнила для поліграфічних та рекламних завдань, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, сублімаційні чорнила. Якщо у Вас виникли проблеми або питання з підбором чорнил до Вашого принтера - передзвоніть нам або напишіть в чат онлайн-консультанту і ми підкажемо Вам поради щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші завдання.

Фотобумага

Купити фотопапір в Почаєві

Папір для фотодруку буває різних видів, щільності і форматів. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів 13х15, 10х15, А4, А3. Є папір із спеціальними текстурованим поверхнями, матовий, глянцевий. Є самоклеючі, односторонні, двосторонні варіанти фотопаперу. Весь фотопапір що продається призначений для роботи на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип фотопаперу підійде до Вашого принтера або МФУ - зверніться до нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Почаєві

Для ремонтних і сервісних операцій ми можемо запропонувати чистячі рідини для сублімаційних, пігментних, водорозчинних чорнил. Щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в нашому магазині коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви користуєтеся СНПЧ довгий час і зламалися якісь комплектуючі - ми можемо запропонувати Вам всілякі запчастини для СНПЧ: гумові ущільнювачи, чорнильні резервуары, крепления, електронні чіпи, капсули, носики-переходники, шлейфи, повітряні фільтри, картриджі.

Купити СНПЧ в Почаєві так само як і інші товари: фотопапір, перезаправні картриджі, запчастини до СНПЧ, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з менеджером. Доставка виробляється при наявності товару в день замовлення однієї з транспортних компаній територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.