Картриджі, чорнила, принтери з СНПЧ в Толстому

На сьогоднішній момент дуже актуальним моментом є організація економного методу роздрукування фотографій, зображень, документів и інших матеріалів. Така завдання стоїть як перед директорами підприємств і офісів, так і перед звичайними користувачами принтерів вдома. Рішення є! На сьогоднішній момент найбільш оптимальним варіантом реалізації економного друку є друк на струменевих друкуючих пристроях за допомогою системи безперервної подачі чорнил (СНПЧ).

СНПЧ - це метод перевірений роками та десятками тисяч власників принтерів у всьому світі. Детальну інформацію про принцип роботи СНПЧ можна прочитати на нашому сайті. Крім того, на SNP4.COM можна знайти усі витратні матеріали для друку на струменевих принтерах:

Принтер с СНПЧ

Купити Принтер з СНПЧ в Толстому

Купівля набору Принтер + СНПЧ - це комплексне рішення для экономного друку. Після покупки комплекту Ви отримуєте гарантію на сам пристрій та СНПЧ. Також ми даємо консультації по установці та підготовці принтера до використанню.

МФУ с СНПЧ

Купити МФУ з СНПЧ в Толстому

Після отримання посилки у своєму місті, мы рекомендуємо Вам подзвонити нам для отримання рекомендацій по установці і налаштуванні багатофункціонального пристрою до використання. Установка СНПЧ на МФУ - це проста процедура, з якою справляються будь-які категорії власників пристроїв, включаючи дітей і жінок.

СНПЧ

Купити СНПЧ в Толстому

Система безперервної подачі чорнил - це відмінний метод заощадження коштів. Роботу СНПЧ можна охарактеризувати так: купити СНПЧ - поставити на принтер - друкувати, підливаючи чорнила при необхідності. Одним користувачам, які друкують часто, резервуара СНПЧ вистачає на кілька місяців. Абсолютна більшість власників принтерів витрачає чорнильний резервуар в період від напів-року до року. На всі СНПЧ є інструкції з встановлення як в текстовом, так і у відео-форматах. Встановити СНПЧ може будь-який користувач - для цього не буде потрібно досвід або спеціальні навички.

ПЗК

Купити перезаправні картриджі в Толстому

Перезаправні картриджі або ПЗК можна охарактеризувати так: це - економічне СНПЧ. Найчастіше дозаправляються картриджі схожі на оригінальні. Використання ПЗК виправдано в наступних випадках: коли робочий простір дуже обмежено і СНПЧ не вміщується або коли в будинку є маленькі діти і існує ризик перекидання банок СНПЧ і обриву чорнильного шлейфу. У всіх інших випадках більш розумним і зручним варіантом економного друку є використання СНПЧ.

Чернила

Купити чорнила в Толстому

У нашому інтернет-магазині є різноманітні типи чорнил практично для всіх струменевих принтерів. Є ультрахромні чорнила для спеціального професійної друку на фотопринтерах, чорнило для плотерів, водорозчинні чорнила для офісних і фотопринтерів, чорнила для сублімаційного друку, пігментні (незмивні) чорнила для рекламних та поліграфічних цілей. Якщо у Вас виникли питання або труднощі з підбором чорнил для Вашого принтера - передзвоніть за нашими телефонами або напишіть в в онлайн-чат консультанту і ми надамо Вам рекомендації щодо купівлі підходящих чорнил під Ваші цілі.

Фотобумага

Купити фотопапір в Толстому

Фотопапір буває різних видів, форматів і щільності. У на нашому сайті можна знайти фотопапір форматів А4, 13х15, А3, 10х15. Є папір матовий, глянцевий, із спеціальними текстурованим поверхнями. Є самоклеючі, двосторонні, односторонні типи фотопаперу. Весь фотопапір що продається розрахований для друку на струменевих принтерах. Якщо Ви роздумуєте про те, яка щільність або тип папери підійде до Вашого принтера або МФУ - запитайте у нас і ми Вам підкажемо.

Сервис

Сервіс та ремонт принтерів в Толстому

Для ремонтних і сервісних робіт ми пропонуємо чистячі рідини для пігментних, водорозчинних, сублімаційних чорнил. Для того, щоб зробити скидання лічильника ”памперса" принтера, можна придбати в SNP4.COM коди обнулення лічильника відпрацьованих чорнил. Якщо Ви використовуєте СНПЧ довгий час і вийшли з ладу якісь компоненти - ми можемо запропонувати Вам будь-які запчастини для СНПЧ: носики-переходники, картриджі, шлейфи, повітряні фільтри, електронні чіпи, капсули, резервуари для чорнил, крепления, гумові ущільнювачи.

Купити СНПЧ в Толстому так само як і інші товари: запчастини до СНПЧ, фотопапір, перезаправні картриджі, чорнила можна оформивши покупку на сайті або просто зв'язавшись по телефону або онлайн-чату з консультантом. Перевезення виробляється при наявності замовленого товару на складі в день замовлення однієї з транспортних служб територіально зручних Вам.

Отзывы (0)
 
Оставить отзыв ↓
 
Ещё никто не оставил отзывов к записи.